WOF 1:0 FRN | VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt (Německá ...

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

DAM 3:1 WOF | SV Darmstadt 98 - VfL Wolfsburg (Nemecká ...

SV Darmstadt 98 využil výhodu domácího prostředí a VfL Wolfsburg porazil 3:1. Vítěznému celku pomohlo k zisku tří bodů vyloučení Brumy, po kterém se obraz hry alespoň částečně změnil ve prospěch SV.

Real Madrid Luka Modric 10 Venkovní Dres 18-19 Dlouhý ...

Real Madrid Luka Modric 10 Venkovní Dres 18-19 Dlouhý Rukáv

Dominik Holeš - rozhovor. Hobby jezdec a jeho postřehy ze závodění. V barvách Škody Motorsport. Již druhou sezonu se objevuje na tratích amatérských závodů Dominik Ho

Borja Mayoral: Nechápu, proč mě chce Wolfsburg udržet ...

"Jsem mladý a chci hrát, dostávat příležitosti. Je pro mě hodně složité pochopit, proč mě Wolfsburg chce udržet na další rok, nechápu to. Jsem zde skoro rok a dali mi opravdu minimální množství šancí. Rád bych hrál více," řekl Borja Mayoral. Zdroj: A

Kdo z finalistů letošní Ligy mistrů prošel Bundesligou ...

Dobačtení: 3 minuty V letošním finále Ligy mistrů žádný bundesligový tým neuvidíme, ale v kádrech Realu i LFC najdeme několik hráčů, kteří si Bundesligu zahráli.

Borja Mayoral (Levante) - Profil hráče -

Prohlédněte si statistiky (zápasy, góly, karty / ligy, poháry, národní tým) a historii přestupů. Sledujte na Livesportu profily hráčů (např. Borja Mayoral), stránky týmů (např. stránka týmu Levante) a stránky soutěží (Champions League, Synot liga a v

Žlutá ponorka se doma popere s jedenáctým Levante

Borja Mayoral a Jose Luis Morales bojují o to, kdo se na hrotu postaví vedle Rogera Martiho. Jose Campaňa by měl hrát v centrální roli, na křídlech by pak nastoupili Enis Bardi a Ruben Rochina. ... Hoffenheim - Wolfsburg . 15.02.2020 15:30 . Duel Hof

Španělsko |

BRANKÁŘI 1 Kepa Arrizabalaga 3. 10. 1994 Athletic Bilbao 13 Ruben Blanco 25. 7. 1995 Celta Vigo 16 Pau 13. 12. 1994 Tottenham Hotspur OBRÁNCI 2 Hector Bellerin 19. 3. 1995 Arsenal Londýn 3 José Gaya 25. 5. 1995 Valencia CF 4 Jorge Meré 17. 4. 1997 Sp

Barcelona má nového hrdinu, zraněného Messiho zastoupil ...

Zraněného Lionela Messiho zastoupil na Nou Campu v útoku šestnáctiletý Anssumane Fati, který první gól dal a na druhý přihrál De Jongovi. Ve 29. minutě sice sn